Region, 22 czerwca 2017, 11:49

Sylwester Marczak naczelnikiem w Komendzie Stołecznej Policji

podkom. Sylwester Marczak, fot. eOstrołłęka.pl
4
0
2
Podkomisarz Sylwester Marczak został naczelnikiem wydziału komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji. Pełni także funkcję rzecznika prasowego komendanta stołecznego.

Podkom. Sylwester Marczak był dotychczas naczelnikiem wydziału prewencji w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce. Przez wiele lat pełnił funkcję oficera prasowego, czynnie angażował się w liczne akcje profilaktyczne, do których zaliczyć można m.in. Przystanek PaT, Profilaktyka a Ty, Krzyże Kurpiowszczyzny, My Już Wiemy A ty?. Był też jednym z inicjatorów niezwykle popularnych w Ostrołęce i powiecie kursów samoobrony dla kobiet Bądź Bezpieczna.

Od niedawna podkom. Marczak jest naczelnikiem wydziału komunikacji społecznej w Komendzie Stołecznej Policji, gdzie pełni także funkcję oficera prasowego.

- Awans ten traktuje jako wielkie wyróżnienie ze strony Komendanta Stołecznego Policji. Służbę w policji, komunikację społeczną jak również współpracę z mediami traktuje nie tylko jako pracę ale również jako moją pasję i cieszę się ze mam możliwości połączenia zawodu z zainteresowaniami. Oczywiście Ostrołęka pozostaje mi bliska i będę ja odwiedzał gdy tylko będzie to możliwe – powiedział nam podkom. Marczak.

Przypomnijmy, że przed kilkoma miesiącami do stołecznej policji przeszedł Rafał Kubicki, były szef KMP w Ostrołęce. Obecnie stoi on na czele KSP.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Asia , 16:23 22-06-2017,   0%
Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Basia , 22:42 22-06-2017,   -
Ministranta mianował biskup. "Dobra zmiana". Sylwek nie płacz bo ty to potrafisz
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Basia , 22:42 22-06-2017,   -
Ministranta mianował biskup. "Dobra zmiana". Sylwek nie płacz bo ty to potrafisz
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również