2017-11-13T19:28:11+01:00 eOstroleka.pl 2 1 4 75%
Polska,

Sylwester Marczak przedstawi "Kulsona"

REKLAMA
REKLAMA
3
1
4
Były rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, a obecnie pełniący podobną rolę w stołecznej policji, zapowiedział przedstawienie obecnie najpopularniejszego policjanta w Polsce. Legendarny "Kulson" z Marszu Niepodległości zostanie przedstawiony jutro przez Sylwestra Marczaka.

- Wszyscy słyszeliśmy o yeti. Podobno istnieje, ale nikt go nie widział. W ostatnich dniach wszyscy słyszeli o Kulsonie, a jednocześnie pojawiały się głosy, że to postać fikcyjna, wymyślona na bieżące potrzeby. Odpowiadając na liczne prośby współpracujących z Komendą Stołeczną Policji dziennikarzy informujemy, że jutro będziecie mogli poznać Kulsona osobiście - napisał Marczak, zapraszając na briefing prasowy z udziałem "Kulsona". Odbędzie się on we wtorek o godz. 11.00.

"Kulson" stał się niezwykle popularny po opublikowaniu nagrania z interwencji policji przeprowadzanej na Marszu Niepodległości w Warszawie. Według kobiety, wobec której była przeprowadzana interwencja, słowa policjanta brzmiały "siadaj k..wo", z kolei oficjalne stanowisko policji brzmi następująco: słowa skierowane były do policjanta o pseudonimie "Kulson" i brzmiały "siadaj Kulson".

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Rogaś z dolin Roztoki , 22:55 13-11-2017,   0%
Ludzie przecież wystarczy żeby to nagranie "rozebrał" specjalista w dziedzinie fonoskopii . I będzie wiadomo czy było "wsiadaj Kulson", czy "wsiadaj K...o"...........

p.s.

Szanowni Dziennikarze portalu eOstrołęka...nieco więcej staranności. Zdjęcie Pana Marczaka sprzed lat, kiedy był jeszcze aspirantem. Dziś to już komisarz Marczak. Czy to tak ciężko znaleźć aktualne zdjęcie. Wiem,  dla większości do "rybka"...ale część ludzi mająca pojęcie śmieje się z Was.....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:01 13-11-2017,   -
nie przytył, nie schudł więc na ch. drązyć temat ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:53 14-11-2017,   -
Słuchalem nagrania kilkanaście razy. Niestety nie usłyszałem słowa Kulson tylko inne z a na końcu. "Karwasz twarz"
odpowiedz   •   oceń :  
~ja , 15:19 15-11-2017,   -
Ale żeby tak dać z siebie zrobić taką szmatęę. Brawo kulson!!!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 23:01 13-11-2017,   -
nie przytył, nie schudł więc na ch. drązyć temat ;)
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również