2018-09-07T12:19:06+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej seniorki

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
Kilkudziesięciu policjantów uczestniczyło wczoraj w zakończonej sukcesem akcji poszukiwawczej za zaginioną 84-letnią kobietą. Seniorka odnaleziona została około 6 kilometrów od miejsca zamieszkania.

W czwartek, 6 września około godziny 19:40 dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące zaginięcia 84 -  letniej mieszkanki naszego powiatu. Według relacji rodziny seniorka wyjechała z domu na rowerze o godzinie 16: 00 i przez długi czas nie wracała.

- Policjanci podjęli natychmiast działania poszukiwawcze, z uwagi a zbliżający się zmrok zaangażowano także do poszukiwań policjantów niemal ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy. Na miejsce pojechał także przewodnik z psem tropiącym. Łącznie kilkudziesięciu funkcjonariuszy przeczesywało tereny leśne w poszukiwaniu zaginionej – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ostatecznie kobieta została odnaleziona w odległości około 6 kilometrów od domu na drodze leśnej, okazało się, że zabłądziła. Została cała i zdrowa przekazana pod opiekę rodzinie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również