2017-05-05T11:51:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Szybka akcja poszukiwawcza zakończona sukcesem

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Zaledwie kilka godzin potrzebowali funkcjonariusze policji i straży pożarnej na odnalezienie młodego mężczyzny, który zaginął wczoraj wieczorem. W akcji poszukiwawczej liczyła się każda chwila, ponieważ zaginiony mieszkaniec naszego powiatu miał problemy zdrowotne a jego życie było zagrożone.


Kilkanaście minut przed godziną 1:00 w nocy dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie o zaginięciu  młodego mężczyzny na terenie naszego powiatu. Mężczyzna wyszedł z domu wczoraj około godziny 19:00, jego stan zdrowia wskazywał na to, że może potrzebna mu być pomoc. Rodzina pomimo poszukiwań mężczyzny na własną rękę nie odnalazła go.

- W działania włączyli się policjanci i strażacy, kilkanaście osób przeczesywało miejsca, w których mógł znajdować się zaginiony. Dyżurny jednostki szybko o całej sytuacji poinformował również pełniące służbę patrole, podając od razu rysopis zaginionego. O zaginięciu powiadomiona została także Grupa Ratownicza  ,, Nadzieja” z Łomży. Uruchomiono też przewodnika z psem służbowym. Skuteczne działania pozwoliły na odnalezienie zaginionego mężczyzny, który został przekazany pod opiekę rodzinie – poinformował nas mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również