2018-11-27T17:42:22+01:00 eOstroleka.pl 2 1 6 100%
Ostrołęka,

Tancerze UKS Atria ponownie na podium

REKLAMA
6
0
0
W niedzielę, 25 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego o "Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża".

Ostrołęccy tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM zdobyli siedem medali. Złoto w kategorii wiekowej 8-9 lat, klasa H wywalczyli Aleksander Rumuński i Lena Olszewska.

Ich starsi koledzy 10-11 latkowie w klasie tanecznej G, Krzyś Pabich - Łucja Sakowska oraz Alan Świderek - Klaudia Mróz również uplasowali się na miejscach pierwszych, Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska wytańczyli miejsce trzecie.

Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska po awansie do ścisłego finału kategorii wiekowej 14-15 lat, C zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Bezkonkurencyjni byli również Filip i Klara Radeccy, którzy ponownie jak w minionym tygodniu na zawodach w Olsztynie stanęli na najwyższym stopniu podium zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Filip i Klara rywalizują w kategorii 12-13 lat, klasa D. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również