eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

To już pewne. VI Przystanek PaT odbędzie się w Ostrołęce (ZDJĘCIA, WIDEO)

drukuj |
Dział: Ostrołęka
Tagi: PaT Profilaktyka a Teatr profilaktyka Ostrołęka Przystanek PaT konferencja VI Przystanek PaT Kadzidło gmina Kadzidło powiat ostrołęcki Dariusz Łukaszewski Stanisław Kubeł Janusz Kotowski
fot. eOstroleka.pl
fot. eOstroleka.pl
"VI Przystanek PaT Ostrołęka - Kadzidło 2011"- to pełna nazwa projektu profilaktycznego, który zostanie zrealizowany w naszym mieście już w lipcu!

W środę w Urzędzie Miasta odbyła się konferencja na której przybliżono idee projektu Przystanek PaT (Profilaktyka a Ty).

- Przystanek PaT to doskonalenie na poziomie młodych, to uczenie ich bezpieczeństwa i alternatyw spędzania czasu, to słuchanie problemów młodzieży i ich opinii - wyjaśniał I Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Rafał Batkowski.

Przystanek PaT odbędzie się w dniach 5-10 lipca w Ostrołęce i Kadzidle. Rozpocznie się 5 lipca. Akcja ta jest jednym z kandydatów do otwarcia polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w obszarze prewencji kryminalnej. Dzięki niej ponad 2000 młodych osób z Polski i z Unii Europejskiej, otrzyma możliwość nieodpłatnego udziału w zajęciach artystycznych prowadzonych przez najlepszych specjalistów z kraju i z zagranicy.

O realizację "Przystanku" starało się 6 miast i powiatów.

- Przystanek PaT działa od 5 lat. W ubiegłym roku impreza liczyła ponad 2 tysiące uczestników. Mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Gratuluje Ostrołęce i gminie Kadzidło, że wygrała organizację "Przystanku" - dodał Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds. promocji bezpieczeństwa i współpracy z instytucjami pozarządowymi insp. Grzegorz Jach.

Już 8 marca w Warszawie odbędzie się oficjalne ogłoszenie organizatora PaT. Władze naszego miasta otrzymają na spotkaniu od prezydenta Warszawy statuetkę PaT, która jest symbolem i stałym elementem Przystanku Pat.

Przypominamy, że „Przystanek PaT” to coroczne, ogólnopolskie spotkanie młodzieży z całego kraju. Na uczestników każdego roku czeka moc atrakcji. Przez pięć dni odbywają się bezpłatne warsztaty artystyczne prowadzone przez zawodowych instruktorów. Można wziąć udział m.in. w zajęciach teatralnych, wokalnych, tanecznych, literackich, plastycznych, recytatorskich, dziennikarskich, iluzjonistycznych, charakteryzatorskich i technicznych. W programie przewidziane są również warsztaty profilaktyczne, rozmowy filozoficzne koncerty oraz spektakle w wykonaniu grup teatralnych z całej Polski.

W środowym spotkaniu wzięli udział m.in:, I Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Rafał Batkowski, prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł i wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski, dyrektorzy ostrołęckich szkół, przedstawiciele OCK, MOSiR, klubu Oczko oraz organizacji pozarządowych.Materiał filmowy 1 :Galeria do artykułu :Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.12 s.