2018-03-10T00:23:42+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Tragedia pod Ostrołęką: Kierowca skody potrącił dwóch mężczyzn - jeden nie przeżył

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
1
0
Tragiczny w skutkach wypadek w Nożewie pod Ostrołęką. Młody kierowca osobowej skody potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. Jedna z nich – 45-letni mężczyzna nie przeżył wypadku.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem kilkanaście kilometrów od Ostrołęki, w miejscowości Nożewo na drodze krajowej nr 61 relacji Warszawa Augustów. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierowca skody jadący od strony Warszawy w kierunku Ostrołęki potrącił dwóch mężczyzn przechodzących przez jezdnię.

Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe. Mimo wysiłków lekarzy jeden z potrąconych mężczyzn nie przeżył wypadku.

- Niestety jeden z potrąconych pieszych, 45-letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Dokładne okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają obecnie funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Działania nadzoruje prokurator – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej  Policji w Ostrołęce.

Po wypadku droga krajowa nr 61 była częściowo zablokowana. Obecnie ruch na trasie między Ostrołęką a Różanem został już przywrócony.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.