2018-04-03T10:49:27+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Region,

Tragedia pod Wyszkowem. W wypadku zginęły dwie młode osoby [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP Wyszków
1
0
0
25-letni kierowca vw i 20-letnia pasażerka – to ofiary śmiertelne tragicznego wypadku, do któego doszło wczoraj pod Wyszkowem. W wyniku czołowego zderzenia poszkodowane także zostały dwie osoby podróżujące volvo.

Do wypadku doszło w wielkanocny poniedziałek po godzinie 15:00 między Turzynem a Wyszkowem w pobliżu węzła włączeniowego w drogę ekspresową nr 8.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji  w Wyszkowie, kierujący vw golfem 25-latek, jechał w kierunku Wyszkowa. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki volvo. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji na miejscu zdarzenia drogowego, nie udało się uratować życia mieszkańca gminy Wyszków. Z mężczyzną osobówką podróżowała 20-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która z wielonarządowym urazem została przetransportowana do wyszkowskiego szpitala, gdzie zmarła.

O dużym szczęściu może mówić 33-letni pasażer volvo, mieszkaniec Turzyna, który w tym tragicznym zdarzeniu nie doznał żadnych obrażeń. Natomiast w celu wykonania szczegółowych badań załoga karetki pogotowia podjęła decyzję o przetransportowaniu do zakładu opieki zdrowotnej 34-latki, która kierowała osobowym volvo.

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również