2018-12-18T10:29:50+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Tragiczne zderzenie z autokarem. Nie żyją dwie osoby [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP w Przasnyszu
REKLAMA
0
0
0
W miejscowości Oględa (powiat przasnyski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Po czołowym zderzeniu osobówki a autokarem śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Oględa. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki renault  thalia 74 letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego,  jadąc „krajówką” od Przasnysza w kierunku Chorzel w rejonie miejscowości Oględa  w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych  na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego  doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym autokarem marki themsa opalin, którym kierował  53 letni mieszkaniec pow. ostrołęckiego.

W wyniku doznanych obrażeń ciała śmierć na miejscu,  poniósł 74 letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego oraz jego pasażerka z którą razem podróżował 55 letnia mieszkanka Mrągowa. Kierujący autokarem nie doznał poważnych obrażeń ciała. W chwili wypadku był trzeźwy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.