2011-02-10T07:47:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Polska,

Tragiczny wypadek pod Zambrowem. Zginęło 6 osób (3 x WIDEO, ZDJĘCIA)

Wypadek w Woli Zambrowskiej (fot. zambrow.org)
W czwartek, (10.02), około godziny 5 na drodze krajowej nr 66 Zambrów - Wysokie Mazowieckie doszło do tragicznego wypadku. Na łuku drogi w Woli Zambrowskiej, w okolicach świetlicy gminnej, zderzyły się dwa samochody: ciężarowa scania i dostawczy opel vivaro.

Siła uderzenia była tak ogromna, że 6 osób, pasażerowie dostawczego vivaro, zginęło na miejscu. 5 z nich to mężczyźni w wieku od 24 do 33 lat. Tożsamość ostatniej ofiary jest ustalana przez mundurowych. Jechali dostawczym samochodem na hajnowskich numerach rejestracyjnych w kierunku Zambrowa.

58-letni kierowca scani został lekko ranny. Mężczyzna był trzeźwy.

Obecnie droga Zambrów - Laskowiec w tym miejscu jest zablokowana, jednak ruch odbywa się płynnie ponieważ policja kieruje wszystkie pojazdy lokalnym objazdem.

Na miejscu zdarzenia jest policja, straż pożarna i prokurator. W chwili pisania tego artykułu w drodze był biegły z zakresu ruchu drogowego. Specjaliści zabezpieczają ślady.

Policja nie wypowiada się jeszcze na temat okoliczności i przyczyn tej ogromnej tragedii.Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TUTAJ

[źródło: Zambrow.org / podlaska.policja.gov.pl]

Wpadek w Woli Zambrowskiej (fot. zambrow.org)
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl
Zobacz również