2018-05-02T11:30:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Trwa akcja „Bezpieczny weekend”. Jak dotąd bez poważnych wypadków

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W trakcie trwającego najdłuższego w tym roku długiego weekendu na drogi w regionie wyjechało znacznie więcej policyjnych patroli niż na co dzień. Co ważne, mimo zwiększonego natężenia ruchu, jak dotychczas nie odnotowano żadnego śmiertelnego wypadku.

W zapewnienie bezpieczeństwa podczas długiego weekendu zostali zaangażowani funkcjonariusze zarówno ci umundurowani, jak i po cywilem. Dla policjantów, to czas intensywnej pracy. Zwiększoną liczbę funkcjonariuszy można  spotkać na głównych ciągach komunikacyjnych, ale również w rejonie lokali gastronomicznych oraz na terenach osiedli mieszkaniowych.

- Biorąc pod uwagę liczbę zdarzeń, to zdecydowanie można uznać go za bezpieczny. Co nas bardzo cieszy na naszym terenie nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, w którym byłaby ofiara śmiertelna – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Od minionego piątku odnotowano jeden wypadek drogowy, który miał miejsce wczoraj w Kadzidle.  Ponadto zaistniało 23 kolizji, czyli zdarzeń drogowych, w których nie ma osób rannych, ani zabitych. W zdecydowanej większości były to tzw stłuczki parkingowe. Dodatkowo ,”drogówka” udaremniła jazdę 10 pijanym kierowcom, dwóch z nich kierowało pojazdem będąc pod wpływem alkoholu pomimo orzeczonego  sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymano również na okres 3 miesięcy 4 prawa jazdy za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.