Ostrołęka, 27 czerwca 2017, 12:00

Trzeźwy poniedziałkowy poranek na drogach w regionie

fot. KMP w Ostrołęce
0
0
0
W pierwszy wakacyjny poniedziałek funkcjonariusze ostrołęckiej policji przeprowadzili akcję „Trzeźwość w przewozie osób”. Wszyscy spośród blisko 500 skontrolowanych osób przeszli pozytywnie testy trzeźwości.

Działania „Trzeźwość w przewozie osób” były prowadzone wczoraj i miały na celu ujawnianie i uniemożliwianie dalszej jazdy pijanym kierowcom pojazdów komunikacji publicznej, taksówek, transportu prywatnego osób, a także nauki jazdy.

- W trakcie  działań policjanci z ostrołęckiej „drogówki”  skontrolowali stan trzeźwości 494 kierujących, w tym 68 kierowców autobusów i busów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że mundurowi w trakcie akcji nie zatrzymali ani jednego pijanego kierowcy. Pomimo nie ujawnienia żadnego kierowcy na podwójnym gazie w dalszym ciągu  apelujemy do kierujących o rozsądek i wyobraźnię, aby po spożyciu alkoholu by nie siadać za kierownicę – włączmy myślenie przed, a nie po tym jak dojdzie do nieszczęścia. Wyjeżdżając do znajomych już przed wyjazdem zapewnijmy sobie bezpieczny powrót do domu – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również