2019-02-28T10:06:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Turniej „Rodzina na piątkę” w SP nr 5 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
0
Ciekawą formę promocji swojej oferty edukacyjnej wybrała Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce. Przed rozpoczęciem naboru dla pierwszoklasistów przyszli uczniowie zmagali się pomiędzy sobą w turnieju rodzinnym „Rodzina na piątkę”. Na brak emocji żaden z uczestników nie mógł narzekać

Turniej „Rodzina na piątkę” odbył się w środę, 27 lutego. Do zmagań przystąpiły drużyny składające się z rodziców i przedszkolaków, które już we wrześniu rozpoczną naukę w pierwszych klasach szkół podstawowych. Swoje reprezentacje wystawiły do rywalizacji przedszkola miejskie nr 7, 8, 9, 10 i 13 oraz oddziały przedszkolne z SP nr 5.

Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych konkurencji, a na najlepsze drużyny czekały bardzo atrakcyjne nagrody. Tegoroczny turniej „Rodzina na piątkę” był drugą edycją zmagań. Następna - mamy nadzieję - za rok!

Szkoła Podstawowa nr 5 serdecznie dziękuje dyrektorom, wychowawcom, rodzicom i dzieciom przedszkoli nr 10, 13, 7, 8 oraz SP 5 za niesamowitą zabawę.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.