2017-10-18T11:30:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 5 40%
Ostrołęka,

"Tygodnik Ostrołęcki" skończył 35 lat

REKLAMA
REKLAMA
2
3
3
Najlepszy komentarz
~pyta , 12:17 18-10-2017,   -
News bez Kubła nie byłby newsem.
Redakcja po latach "pisowania" postawiła na nowego konia?
odpowiedz   •   oceń :  
17 października 1982 roku ukazał się pierwszy numer "Tygodnika Ostrołęckiego". Wczoraj odbyła się uroczysta gala z tej okazji, a do wielu życzeń wypada dołączyć się również... konkurencyjnym mediom. Choć na wielu polach ze sobą rywalizujemy, to jednak uprawiamy wspólny zawód i wiemy jak jest on pasjonujący, ale jednocześnie zobowiązujący.

Choć kilka razy wbijaliśmy szpileczkę w najstarsze media w regionie i w wielu sprawach mieliśmy odmienne zdanie, to jednak trudno nie zauważyć, że gdyby nie "Tygodnik Ostrołęcki" to nie byłoby pozostałych mediów - w wielu lokalnych redakcjach pracowali lub pracują osoby związane niegdyś z gazetą, a i powstające media miały jeden cel: co najmniej dorównać poziomem "TO". Niektórym się udało, innym nie, a tygodnik wciąż świętuje swoje rocznice i utrzymuje się na lokalnym rynku medialnym. 35 lat to w tej branży spory czas, więc jako młodsi, bo 11-letni koledzy, składamy najserdeczniejsze życzenia i cieszymy się z tego, że w Ostrołęce wciąż mamy tak poważnego konkurenta. Bo czym byłby rynek medialny bez odmiennych punktów widzenia?

Kolegom i koleżankom po fachu życzymy kolejnych udanych rocznic, a tym zastanawiającym się czy media są potrzebne przypominamy słowa starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła, który stwierdził, że samorząd nie powinien prowadzić własnych mediów w formie gazety, bo nie da się obiektywnie ocenić samego siebie. Dlatego też dziennikarze mają wyjątkowe zadanie: oceniać tak by nie stracić obiektywizmu, a zyskać uznanie czytelnika.

Gratulujemy okrągłej rocznicy!

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~pyta , 12:17 18-10-2017,   -
News bez Kubła nie byłby newsem.
Redakcja po latach "pisowania" postawiła na nowego konia?
odpowiedz   •   oceń :  
~Krótko , 12:31 18-10-2017,   -
Jakaś kpina? A czym jest regularna płatna wkładka starosywa w Tygodniku Ostrołęckim jak nie rodzajem własnej gazety? Kpicie w żywe oczy razem z Kubłem, to jest ten rodzaj „wiejskiego” cwaniactwa którego nie cierpię.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:49 18-10-2017,   -
Po latach ... czego? chyba kpisz
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.