2018-06-19T12:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Uczniowie II LO Mistrzami Negocjacji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
0
Grupa uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjnym Liceów.

W zmaganiach o tytuł Mistrzów Negocjacji wzięła udział reprezentacja II LO w składzie Natalia Sobocińska kl. II g, Wiktoria Załęska kl. II b i Patryk Dobosz kl. II g. Turniej zorganizowany został przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Koło Naukowe Mediacji, Negocjacji i Arbitrażu UW. II LO jako jedna z dziesięciu polskich szkół jest od niedawna szkołą partnerską Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Turniej, którego finał odbył się 11 czerwca przeprowadzony został na kilku etapach obejmujących różny stopień pogłębienia wiedzy z zakresu pozasądowego rozwiązywania sporów, szkoleniu technik negocjacji i rozgrywaniu gry negocjacyjnej. 23 maja w II LO odbyły się pojedynki eliminacyjne i wyłoniona została drużyna finałowa. W finale do gry negocjacyjnej przystąpiło dziesięć najlepszych drużyn z całej Polski.

Reprezentacja z Ostrołęki rywalizowała między innymi z renomowanymi liceami z Warszawy, Łomży, Radomia, Lublina  i Kielc. Wręczenie nagród odbyło się w budynku Sądu Najwyższego w Warszawie. Zwycięzcy otrzymali gratulacje m.in. od I Prezes Sądu Najwyższego, profesor Małgorzaty Gersdorf.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również