2017-08-30T15:45:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Polska,

Ukrył się w wersalce, by uniknąć kary

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali poszukiwanego m.in. listem gończym 31 letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna odpowie za popełnione w przeszłości oszustwa. Ma do odsiadki blisko 5 lat pozbawienia wolności. Poszukiwany 31 latek ukrył się przed policjantami w …. wersalce.

Wczoraj rano policjanci z Zespołu Poszukiwań KWP w Lublinie weszli do jednej z kamienic w centrum miasta. Z ustaleń policjantów wynikało, że pod wskazanym adresem może ukrywać się 31-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie m.in. listu gończego wystawionego przez prokuraturę. Na swoim koncie ma wyłudzenia, których dopuścił się w 2014 i 2015 roku. Prowadząc wówczas działalność gospodarczą naraził Skarb Państwa na straty, z tytułu należnego podatku VAT, na kwotę blisko 260 tys. zł.

Adrian B. ma do odsiadki w sumie 4 lata i 11 miesięcy. Być może właśnie wizja spędzenia tylu lat w Zakładzie Karnym zmobilizowała mężczyznę do próby ukrycia się przed policjantami. Gdy operacyjni zapukali do mieszkania przebywające wewnątrz kobiety zgodnie twierdziły, że mężczyzny nie ma w domu i najprawdopodobniej przebywa za granicą.

Policjanci postanowili sprawdzić dokładnie wszelkie zakamarki. „Zguba” odnalazła się w ... wersalce. Z wersaliki Adrian B. został zabrany do komendy, a później do Zakładu Karnego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.