2017-06-04T11:09:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 4 50%
Ostrołęka,

Uroczysta gala z okazji jubileuszu 20-lecia OTBS [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
2
2
2
Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ukończyło 20 lat. Z tej okazji miejska spółka zaprosiła na swój jubileusz samorządowców, byłych i obecnych pracowników, współpracujące z nią firmy oraz mieszkańców, dla których zorganizowała na swoim osiedlu między innymi koncerty i pokaz ogni sztucznych.

W sali Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyła się oficjalna część obchodów. Była to okazja do przypomnienia historii spółki oraz pokazania jej dorobku na przestrzeni 20 lat. Warto tu powiedzieć, że w tym czasie jej zasoby mieszkaniowe zwiększyły się kilka razy, a w budynkach administrowanych przez OTBS mieszka około 1000 ostrołęczan.

Firma prowadzi też działalność jako inwestor zastępczy, a wartość inwestycji przez nią nadzorowanych przekroczyła 90 mln złotych. Wśród nich możemy wymienić np. Stację Segregacji Odpadów Komunalnych oraz Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

W czasie uroczystości obecni prezesi spółki Artur Ciecierski i Grzegorz Makowiecki podziękowali swoim poprzednikom, współpracownikom oraz samorządowi miasta z prezydentem Januszem Kotowskim za dotychczasową pracę i wspieranie firmy w jej działaniach. Prezydent wspominał początki firmy gratulując wszystkim zarządom osiągnięć. Zasłużone dla OTBS osoby otrzymały pamiątkowe statuetki.

Oficjalną część spotkania zakończył występ solistów Opery i Filharmonii Podlaskiej w repertuarze musicalowym – Edyty Krzemień i Damiana Aleksandra z zespołem. Wieczorem na boisko osiedlowym OTBS mieszkańcy Ostrołęki bawili się przy rytmach discopolo. Jubileusz zakończył pokaz sztucznych ogni.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~gosc , 23:37 04-06-2017,   -
to tam się pobili?
odpowiedz   •   oceń :  
~kl , 07:37 05-06-2017,   -
Tak się drenuje kieszenie lokatorów.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~gosc , 23:37 04-06-2017,   -
to tam się pobili?
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również