2017-10-04T15:30:41+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Usiłowanie zabójstwa w gminie Zabrodzie!

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie prowadzi śledztwo przeciwko 25-letniemu Krystianowi Ł. podejrzanemu o usiłowanie zabójstwa oraz posiadanie środków psychotropowych. Podejrzanemu grozi surowa kara.

- Krystianowi Ł. przedstawiono zarzuty tego że: 1) W dniu 20 września 2017r. w N. gm. Zabrodzie działając z zamiarem ewentualnym pozbawienia życia, usiłował dokonać zabójstwa Mateusza M. w ten sposób, że przebywając z nim w samochodzie osobowym marki Toyota nr rej. […] i zajmując przedni fotel pasażera, zadał siedzącemu na miejscu kierowcy pokrzywdzonemu, trzymanym w ręku nożem zadał cięcie w okolicy szyi, powodując obrażenia ciała w postaci rany ciętej szyi, naruszające czynności narządów ciała na okres powyżej 7 dni, przy czym zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na ucieczkę pokrzywdzonego, tj. o czyn z art. 13 § 1 kk w zw. z art. 148 § 1 kk i art. 157 § 2 kk w zw. z art. 11 § 2 kk; 2) W dniu 21 września 2017r. w R.N. gmina Wyszków działając wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadał substancje psychotropowe w postaci m.in. mefedronu o wadze brutto 3,591 grama, tj. o czyn z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności. Wobec Krystiana Ł. stosowane jest tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.