2017-06-29T08:16:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Uwaga kierowcy! Awaria sygnalizacji na skrzyżowaniu ulic Steyera i Sikorskiego

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Awaria sygnalizacji świetlnej przy wjeździe na osiedle Centrum. Uszkodzeniu uległa pętla sterująca zmianą świateł. Dziś prowadzone będą prace naprawcze, dlatego też władze miasta apelują do kierowców o ostrożność.

Awarii uległa pętla sterująca automatycznie zmianą świateł na skrzyżowaniu tych dwóch ulic. W związku z tym w czwartek 29 czerwca prowadzone będą prace związane z wymianą czujników zamieszczonych pod powierzchnią ulicy.

„Kierowców informujemy, że w związku z koniecznością wymiany podziemnej instalacji nastąpią przejściowe utrudnienia w ruchu w tym rejonie osiedla Centrum. Zalecamy korzystanie z innych ulic. Roboty drogowe zaplanowano tak, by były jak najmniej uciążliwe dla uczestników ruchu. W ciągu dnia zostaną wycięte w powierzchni jezdni nacięcia umożliwiające dostęp do pętli sterującej i jej wymianę. Sama wymiana pętli będzie przeprowadzona w godzinach wieczornych, kiedy natężenie ruchu jest zdecydowanie mniejsze. Kierowców prosimy o wyrozumiałość i ostrożną jazdę. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.” - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym rzecznika prasowego ostrołęckiego ratusza.

AKTUALIZACJA:
UWAGA ! W ZWIĄZKU Z POGORSZENIEM WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I INTENSYWNYMI OPADAMI PRACE PRZY WYMIANIE PĘTLI STERUJĄCEJ SYGNALIZACJĄ ZOSTAŁY PRZESUNIĘTE DO CZASU POPRAWY POGODY. O NOWYM TERMINIE POINFORMUJEMY.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również