2018-06-08T11:06:22+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Uwaga kierowcy! Poważny wypadek w Miastkowie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
1
0
0
Wypadek na DK 61 w Miastkowie. Doszło do zderzenia dostawczego busa z samochodem ciężarowym. Jedna osoba została ranna.

Jadący w kierunku Łomży kierowca busa zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z ciężarówką.  Nie wyjaśniono dotąd powodów pojazd prowadzony przez kuriera znalazł się na pasie prowadzącym do Ostrołęki.

- O godz. 9.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 61 w rej. m. Miastkowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen jadąc od Ostrołęki w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doszło do zderzenia się z pojazdem typu TIR jadącym w kierunku przeciwnym. Droga zablokowana dłuższy czas. Objazdy podałem. Jedna osoba ranna. Trwa akcja ratunkowa. Trzeźwość ustalana – relacjonuje Marcin Gawryluk z KWP Łuby-Kiertany dla portalu mylomza.pl.

Obecnie na miejscu działają jeszcze strażacy, gdyż z tira wydostaje się paliwo. Droga jest nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy z Ostrołęki Dw 627 na Ostrów, a następnie Dw 677 na Łomżę - pojazdy ciężarowe, osobowe drogami lokalnymi. Samochody poruszać się będą analogicznie w kierunku przeciwnym.

Zdjęcia z wypadku zobaczysz w serwisie mylomza.pl.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również