2017-10-25T09:26:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Uwaga kierowcy! Wypadek w Zamościu. Droga nr 627 zablokowana [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Wypadek w miejscowości Zamość. Droga Ostrołęka Ostrów Mazowiecka jest całkowicie zablokowana. Policja przygotowała objazdy.

Do wypadku doszło o poranku w miejscowości Zamość tuż za zakrętem na Troszyn w kierunku miejscowości Borowce. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy i pieszy. Obecnie droga wojewódzka nr 627 relacji Ostrołęka Ostrów Mazowiecka jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje objazdy przez Troszyn.

- W wyniku zdarzenia pieszy potrącony przez auto osobowe doznał obrażeń i trafił do szpitala. Kierujący pojazdem bym trzeźwy. Zdarzenie miało miejsce w porze nocnej, poza obszarem zabudowanym. Pod nadzorem prokuratury ustalane są okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy oraz kierują ruchem w miejscu wypadku – mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przypomnijmy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, pieszy poruszający się w porze nocne po za terenem zabudowanym zobowiązany jest do noszenia elementów odblaskowych. Takie odblaski znacznie zwiększają bezpieczeństwo pieszego, sprawiając, że staje się on widoczniejszy z większej odległości.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.