2017-03-05T17:25:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Uwaga, konkurs! Wygraj fantastyczne prezenty na Dzień Kobiet!

REKLAMA
REKLAMA
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dla naszych czytelników i czytelniczek przygotowaliśmy konkurs z fantastycznymi nagrodami! Zasady są niezwykle proste, wystarczy wykazać się minimalną kreatywnością, a nagrody mogą być Wasze.

W konkursie, w którym do wygrania były bilety na występ kabaretu Ani Mru Mru wzięło udział ponad 60 osób. Zwycięzcy otrzymali od nas podwójne wejściówki na występ i ostatki spędzili na wesoło. Zbliża się Dzień Kobiet, więc mamy do rozdania kolejne prezenty. Przygotowaliśmy konkurs, w którym udział mogą wziąć zarówno panie marzące o fajnych nagrodach, jak również panowie zastanawiający się co w tym roku kupić swojej ukochanej. Do tradycyjnego kwiatka można dorzucić naprawdę ciekawe upominki.

Nagrody w konkursie to: bon na 250 zł do wykorzystania w Instytucie Piękna Mileny Stachacz (mamy do rozdania dwa takie bony), kurs tańca towarzyskiego w formie użytkowej dla pary w Studiu Tańca Marcina Gawrycha oraz szereg zabiegów od Serenity Day Spa: zabieg na twarz na ekskluzywnej marce Klapp, zabieg pielęgnacyjny na ciało "Owocowy Ogród", zabieg wyszczuplający Vipline 25 min, zabieg antycellulitowy Watermass 25 min i masaż olejem kokosowym 60 min!

Konkurs przeprowadzamy na naszej stronie na Facebooku. Co trzeba zrobić, by wygrać nagrody? To proste:1. Kliknąć "lubię to" przy konkursowym plakacie;
2. Napisać komentarz. Temat komentarza to "Mój wymarzony Dzień Kobiet". Forma dowolna, może być krótka, długa, w formie zdjęcia, grafiki, memu itp. Liczy się Wasza kreatywność, im ciekawiej tym lepiej. Oczywiście również panowie mogą wpisywać swoje doświadczenia oraz to jakby sobie wyobrażali dzień kobiet ze swojego punktu widzenia - to też z pewnością może być ciekawe.

Pary oczywiście mogą brać udział w konkursie razem, oboje wpiszcie komentarze - zawsze to większa szansa na wygraną!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 6 marca do godz. 12.00. Tego samego dnia do godz. 14.00 ogłaszamy wyniki, a nagrody rozdajemy w naszej redakcji 7 i 8 marca w godz. 9-16. W treści komentarza nie zapomnijcie wpisać numeru nagrody, jaką wybieracie!

Numeracja nagród dostępna jest poniżej:

1) INSTYTUT PIĘKNA - BON NA 250 ZŁ; (x2)
2) STUDIO TAŃCA MARCIN GAWRYCH: KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO W FORMIE UŻYTKOWEJ DLA PARY;
3) SERENITY DAY SPA: ZABIEG NA TWARZ NA EKSKLUZYWNEJ MARCE KLAPP;
4) SERENITY DAY SPA: ZABIEG PIELĘGNACYJNY NA CIAŁO "OWOCOWY OGRÓD";
5) SERENITY DAY SPA: ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY VIPLINE 25 MIN;
6) SERENITY DAY SPA: ZABIEG ANTYCELLULITOWY WATERMASS 25 MIN;
7) SERENITY DAY SPA: MASAŻ OLEJEM KOKOSOWYM 60 MIN;

Sponsorami nagród w konkursie są:

Instytut Piękna Milena Stachacz
Studio Tańca Marcin Gawrych
Serenity Day Spa

Regulamin konkursu: w załączniku.  (0 B)

REKLAMA
Zobacz również