2018-01-19T11:16:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Uwaga! Ustawia kolce na drodze żeby uszkodzić samochody. Policja poszukuje sprawcy

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
1
Policja ostrzega! Na drogach leśnych w rejonie miejscowości Ropelicha – Łodziska – Lelis nieznany sprawca rozkłada kolce powodujące uszkodzenia opon.

Ostrołęccy policjanci z wydziału do spraw wykroczeń i postępowań administracyjnych prowadzą postępowanie dotyczące umieszczania metalowych szpikulców na drogach leśnych w rejonie miejscowości Ropelicha – Łodziska – Lelis. W wyniku tego doszło już do kilku uszkodzeń pojazdów. - poinformował asp. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.


Wszystkie osoby, które mają informację na ten temat proszone są o kontakt bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 29 – 760 – 14 – 98.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 16:24 19-01-2018,   -
On to robi kierując się ewangeliczną zasadą miłości bliźniego. To jest tak typowe dla Polaka, że aż miło. Pewnie codziennie jeszcze modli się aby sąsiadowi krowa zdechła. Jest jedna jeszcze możliwość. Broni się tym sposobem przed wizytą księdza i obstawił wszystkie drogi do siebie jak Kiemlicze z Potopu.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 16:24 19-01-2018,   -
On to robi kierując się ewangeliczną zasadą miłości bliźniego. To jest tak typowe dla Polaka, że aż miło. Pewnie codziennie jeszcze modli się aby sąsiadowi krowa zdechła. Jest jedna jeszcze możliwość. Broni się tym sposobem przed wizytą księdza i obstawił wszystkie drogi do siebie jak Kiemlicze z Po...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również