2017-07-05T16:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

W parku miejskim ma być bezpieczniej

REKLAMA
REKLAMA
0
0
5
Radny Dariusz Bralski doczekał się odpowiedzi na swoje interpelacje w sprawie bezpieczeństwa w ostrołęckim parku miejskim. Jak się okazuje, miasto zwróci baczniejszą uwagę na bezpieczeństwo w tym miejscu. Niewykluczone jest nawet zamontowanie monitoringu.

O zamontowanie monitoringu w parku miejskim radny Dariusz Bralski poprosił w imieniu rodziców dzieci z ulic Sygietyńskiego, Papierniczej, Celulozowej i Parkowej. Jak twierdzi samorządowiec, zamontowanie monitoringu na placu zabaw oraz w alejkach głównych korzystnie wpłynie na wyeliminowanie dewastacji drzew i zabawek na placu dla dzieci. Bralski poprosił również o sprawdzenie drzewostanu w parku. Według radnego, suche drzewa i karpy po drzewach wyciętych stanowią zagrożenie dla spacerowiczów i dzieci bawiących się w parku.

Co na to prezydent Janusz Kotowski? W odpowiedzi stwierdził, iż propozycja radnego Bralskiego dotycząca lokalizacji kamer w parku miejskim zostanie wzięta pod uwagę przy rozbudowie monitoringu w miarę posiadanych środków budżetowych. Sprawdzony zostanie także stan drzew.

- Wskazane przez Pana drzewa oraz karpy po wyłamanych drzewach zostaną ujęte w kolejnym zleceniu skierowanym do firmy zajmującej się pielęgnacją drzew w parku - poinformował prezydent Kotowski.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~ptaki , 21:33 05-07-2017,   -
A co z ptakami, które bombardują. spróbuj tam posiedzieć lub przejść chodnikiem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:41 05-07-2017,   -
Pan Bralski nie jest moim "idolem", nie mieszkam również w tamtych okolicach...ale...tu się z tym Panem w pełni zgadzam!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~KtoKto , 03:44 06-07-2017,   -
Po godzinie 22-ej dzikie zabawy urządzają  chuligani zamieszkali w pobliżu parku.
odpowiedz   •   oceń :  
~gość , 12:07 06-07-2017,   -
podpisuję się obiema rękami i oby coś z tego wyszło + odstraszenie srających wron...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gosia , 17:09 06-07-2017,   -
Jest ogromna różnica pomiędzy dwoma parkami - tym miejskim i tym na Bursztynowej. Wiadomo, który jest większy. Ale szczerze? Wolę przesiadywać w tym mniejszym, bo....nie ma tam przeklętych wron. One są tak w-k-u-r-w-i-a-j-ą-c-e!! I te odchody..odechciało mi się już tam spacerować z dzieckiem przy wrzasku tych zasranych ptaków.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~ptaki , 21:33 05-07-2017,   -
A co z ptakami, które bombardują. spróbuj tam posiedzieć lub przejść chodnikiem.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również