2017-09-12T10:21:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Weekend na „podwójnym gazie” w powiecie makowskim

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Liczne apele powtarzane wielokrotnie w kampaniach społecznych i mediach nie wywarły najmniejszego wrażenia na zatrzymanych w miniony weekend kierowcach z powiatu makowskiego. Trzech delikwentów z promilami wsiadło za kierownicę ryzykując zdrowie i życie innych użytkowników dróg. Na szczęście zostali zatrzymani zanim doszło do tragedii.

8 września około godz. 9:00 w Młynarzach kierujący fiatem 170, 42- letni mieszkaniec powiatu makowskiego, miał w organizmie 0,70 promila alkoholu. Tego samego dnia około godz. 20:35 w Sypniewie 39 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego kierował pojazdem m-ki daewoo matiz mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 9 września w Różanie  policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki opel astra. Okazało się, że kierujący 61 – letni mężczyzna miał pół  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wszyscy nietrzeźwi kierujący stracili już prawa jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również