2017-02-08T22:55:31+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Wernisaż wystawy Piotra Kobrzyńskiego „Po drugiej stronie chmur”

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Do 3 marca w Galerii Ostrołęka zobaczyć można interesującą ekspozycję autorstwa Piotra Kobrzyńskiego zatytułowaną „Po drugiej stronie chmur”. W czwartek, 9 lutego odbędzie się wernisaż wystawy oraz spotkanie z autorem.

Piotr Kobrzyński urodził się 26 kwietnia 1986 roku w Ostrołęce. Obecnie mieszka i tworzy w Myszyńcu. Zajmuje się rysunkiem, grafiką warsztatową oraz malarstwem. W 2006 roku ukończył Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Studiował na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2001 roku uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni grafiki warsztatowej dr hab. Małgorzaty Chomicz, prof. UWM. Uczestniczył w Międzynarodowych Warsztatach Artystycznych „Vinarelli 2010' w Torgiano we Włoszech. Brał udział w wielu wystawach w kraju i za granicą (Chiny, Włochy, Chorwacja, Kanada, Ukraina, Rumunia, Rosja, Egipt, Białoruś, Argentyna).

Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku „Po drugiej stronie chmur” Piotra Kobrzyńskiego odbędzie się w czwartek, 9 lutego o godzinie 19:00 w Galerii Ostrołęka.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również