2018-10-21T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wybory Samorządowe 2018: Wykaz Obwodowych Komisji Wyborczych w gminach powiatu ostrołęckiego

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
2

Dziś o godzinie 7:00 otwarte dla głosujących zostały lokale wyborcze. Zobacz, gdzie znajduje się właściwa dla Twojego adresu zamieszkania obwodowa komisja wyborcza. Poniżej pełna lista wraz z wykazem miejscowości z terenu wszystkich 11 gmin powiatu ostrołęckiego.

 
 
Gmina Baranowo:
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, 06-320 Baranowo, ul. Niepodległości 27A
- Baranowo, Majdan, Orzoł, Rycica.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Szkoła Podstawowa, 06-320 Jastrząbka 33
- Jastrząbka, Adamczycha, Dłutówka, Witowy Most.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Remizo-świetlica, 06-320 Cierpięta 7
- Cierpięta, Ramiona, Majk.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Remiza Strażacka, 06-320 Brodowe Łąki 30
- Zawady, Brodowe Łąki, Wola Błędowska, Dąbrowa, Błędowo, Guzowatka, Kopaczyska.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Szkoła Podstawowa Bakuła-Ziomek, 06-320 Ziomek 1
- Bakuła, Kucieje, Ziomek.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Zespół Szkół Powiatowych, 06-320 Baranowo, ul. Niepodległości 27
- Budne-Sowięta, Czarnotrzew, Lipowy Las, Oborczyska, Czerwińskie, Orzołek, Gaczyska, Rupin
 
Gmina Czarnia
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa, 07-431 Czarnia 42
- Brzozowy Kąt, Cyk, Czarnia, Rutkowo.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Remizo-Świetlica, 07-431 Bandysie 33a
- Bandysie.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Szkoła Podstawowa, 07-431 Długie 13
- Długie.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa, 07-431 Surowe 194
- Cupel, Michałowo, Surowe.
 
Gmina Czerwin
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa 07-407 Czerwin ul. Szkolna 5
- Sołectwa: Borek, Buczyn, Czerwin, Dąbek, Dobki Nowe, Dobki Stare, Dzwonek, Grodzisk Duży, Grodzisk-Wieś, Gumki, Janki Młode, Łady-Mans, Stylągi, Wojsze, Wólka Czerwińska, Załuski, Zaorze.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Remiza OSP, 07-407 Jarnuty
- Sołectwa: Bobin, Jarnuty, Tomasze.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Remiza OSP, 07-407 Suchcice ul. Zadworska 2
- Sołectwo: Suchcice, Gucin.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa, 07-407 Laski Szlacheckie 35A
- Sołectwa: Laski Szlacheckie, Laski Włościańskie, Seroczyn, Sokołowo, Wólka Seroczyńska.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Szkoła Podstawowa, 07-407 Piski ul. Juliusza Słowackiego 22
- Sołectwa: Andrzejki-Tyszki, Choromany-Witnice, Filochy, Gostery, Księżopole, Piotrowo, Piski, Pomian, Tyszki-Ciągaczki, Tyszki-Nadbory, Wiśniewo, Wiśniówek, Żochy.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Remiza OSP, 07-407 Malinowo Nowe 14
- Sołectwa: Malinowo Nowe, Malinowo Stare.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Remiza OSP, 07-407 Gocły
- Sołectwa: Chruśnice, Damiany, Gocły, Skarżyn.
 
Gmina Goworowo
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa Goworowo, 07-440 Goworówek 43a
- Sołectwa: Czernie, Goworowo, Goworówek, Pokrzywnica, Pokrzywnica Kolonia, Grodzisk Mały, Wólka Brzezińska.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, 07-440 Goworowo ul. Szkolna 16a
- Sołectwa: Daniłowo, Szczawin, Ludwinowo, Ponikiew Duża, Czarnowo, Rębisze Działy, Rębisze Kolonia, Rębisze Parcele.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Szkoła Podstawowa, 07-440 Pasieki ul. Szkolna 2
- Sołectwa: Kaczka, Jemieliste, Góry, Józefowo, Ponikiew Mała, Ponikiew Mała Kolonia, Pasieki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa, 07-440 Kunin 22a
- Sołectwa: Kobylin, Borki, Wólka Kunińska, Dzbądzek, Jurgi, Zaorze, Michałowo, Szarłat, Kunin.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Remiza OSP, 07-440 Kruszewo 53
- Sołectwa: Kruszewo, Jawory Wielkopole, Jawory Stare, Jawory Podmaście.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Filia Gminnej Biblioteki Publicznej, 07-440 Żabin 100
- Sołectwa: Damięty, Grabowo, Gierwaty, Nogawki, Struniawy, Żabin.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Świetlica, 07-440 Brzeźno 37A
- Sołectwa: Brzeźno, Brzeźno Koloni.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8. Ośrodek Edukacji Regionalnej, 07-440 Lipianka 37a
- Sołectwa: Cisk, Lipianka.
 
Gmina Kadzidło
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (świetlica szkolna), 07-420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwo: Kadzidło od numeru posesji 114 do 130, ulice: Fryderyka Chopina, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Wieniawskiego, Jana Ignacego Paderewskiego, Jaśminowa, Kalinowa, Karola Szymanowskiego, Kompozytorów, Konwaliowa, Księdza Suchcickiego, Łąkowa, Malinowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Różana, Strzelców Kurpiowskich, Tatarska, Wincentego Witosa.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala gimnastyczna), 07-420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwo: Kadzidło, ulice: 1 Maja, Aleja Kazimierza Sulewskiego, Aleja Plutonowego Wincentego Kamińskiego, Aleja Zwycięstwa, Handlowa, Kościuszki, Leśna, Ogrodowa, Partyzantów, Słoneczna, Szkolna, Targowa, Trasa Mazurska od numeru posesji 1 do 34. Skwer Artystów Kurpiowskich, Skwer Rotmistrza Witolda Pileckiego, Skwer im. ks. Prałata Konstantego Rejchla, Skwer Zespołu Folklorystycznego Kurpianka.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna), 07-420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwo Kadzidło: od numeru posesji 68 do 113, ulice: Batalionów Chłopskich, Cicha, Chętnika, Deszczowa, Dębowa, Doktora Psarskiego, Ekologiczna, Jagodowa, Kopernika, Lwowska, Myśliwska, Nowa, Piaskowa, Piękna, Platynowa, Poziomka, Prusa, Regionalna, Słodka, Stacha Konwy, Trasa Mazurska od numeru posesji 35 do końca, Wiejska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zacisze, Zgody, Skwer Jarosława Gizińskiego, Sołectwo: Todzia.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna), 07-420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwo Kadzidło: od numeru posesji 50 do 67, ulice: Elizy Orzeszkowej, Generała Bema, Karola Wojtyły, Tadeusza Zawadzkiego, Juranda, Kurpiowska, Marii Konopnickiej, Mickiewicza, Moniuszki, Sienkiewicza, Słowackiego, Spacerowa, Zbigniewa Herberta, Skwer ks. Stanisława Tworkowskiego.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna), 07- 420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwo Kadzidło, ulice: Akacjowa, Armii Krajowej, Błękitna, Brzozowa, Czereśniowa, Jarosława Iwaszkiewicza, Ks. Mieszki, Ks. Władysława Skierkowskiego, Lokalna, Morelowa, Sosnowa, Sportowa, Śliwowa, Świerkowa, Ustronna, Wileńska, Wiśniowa, Zygmunta Padlewskiego, Żołnierzy Września, Skwer Pamięci Męczeństwa Kresowian, Skwer Henryka Lenarcika.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna), 07-420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwo Kadzidło: od numeru posesji 1 do 49, ulice: 11 Listopada, Baśniowa, Bursztynowa, Czesława Miłosza, Diamentowa, Kameliowa, Parkowa, Pogodna, Polna, Rubinowa, Spokojna, Solidarności, Tęczowa, Warszawska, Wesoła, Wspólna, Zielona, Źródlana, Żytnia.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (sala lekcyjna), 07-420 Kadzidło ul. Kościuszki 13
- Sołectwa: Brzozówka, Golanka, Sul, Tatary.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych (świetlica szkolna), 07-420 Dylewo ul. Szkolna 1
- Sołectwa: Dylewo Nowe, Jeglijowiec.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9. Budynek Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie (sala lekcyjna), 07-420 Dylewo ul. Szkolna 1
- Sołectwo: Dylewo Stare.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10. Budynek Zespołu Szkół, 07-420 Chudek 36
- Sołectwo: Chudek.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11. Budynek Szkoły Podstawowej, 07-420 Gleba 37B
- Sołectwa: Gleba, Kierzek (wieś Kierzek i wieś Karaska).
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12. Budynek Świetlicy Wiejskiej, 07-420 Strzałki 15
- Sołectwa: Kuczyńskie, Piasecznia, Strzałki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13. Budynek Zespołu Szkół, 07-420 Wach 96
- Sołectwa: Siarcza Łąka, Wach (wieś Wach i wieś Podgórze).
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14. Budynek Szkoły Podstawowej, 07-420 Jazgarka 54
- Sołectwa: Jazgarka, Klimki, Krobia, Rososz.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15. Budynek Szkoły Podstawowej, 07-420 Czarnia 67
- Sołectwa: Brzozowa, Czarnia, Grale.
 
Gmina Lelis
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu, 07-402 Lelis ul. Szkolna 48
- Sołectwa: Lelis, Długi Kąt, Durlasy, Gibałka, Łodziska, Szafarnia.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Szkoła Podstawowa, 07-402 Nasiadki 37
- Sołectwa: Nasiadki, Szafarczyska.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Szkoła Podstawowa, 07-402 Olszewka 24a
- Sołectwa: Olszewka, Szwendrowy Most.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa, 07-402 Łęg Przedmiejski 80
- Sołectwa: Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński-Walery.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Szkoła Podstawowa, 07-402 Dąbrówka 55
-Sołectwa: Dąbrówka, Gąski, Szkwa, Płoszyce.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Szkoła Podstawowa, 07-402 Łęg Starościński 23
-Sołectwa: Kurpiewskie, Łęg Starościński.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Szkoła Podstawowa, 07-402 Obierwia 120
-Sołectwa: Aleksandrowo, Obierwia.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8. Szkoła Podstawowa, 07-402 Białobiel ul. Szkolna 1
- Sołectwa: Białobiel, Gnaty, Siemnocha.
 
Gmina Łyse
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa w Łączkach, 07-438 Łączki 103
- Łączki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Szkoła Podstawowa w Warmiaku, 07-438 Warmiak 16
- Antonia, Dudy Puszczańskie, Grądzkie, Warmiak.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Szkoła Podstawowa w Zalasiu, 07-438 Zalas 1
- Klenkor-Wyżega, Piątkowizna, Zalas.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Ochotnicza Straż Pożarna w Łysych, 07-437 Łyse ul. Kościelna 19
- Dęby, Pupkowizna, Serafin, Tyczek, Wejdo.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Szkoła Podstawowa w Łysych, 07-437 Łyse ul. Szkolna 1
- Łyse.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Szkoła Podstawowa w Lipnikach, 07-436 Lipniki ul. Ks. kan. E. Sierbińskiego 30
- Lipniki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Szkoła Podstawowa w Szafrankach, 07-436 Szafranki 33
- Szafranki, Tartak.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8. Świetlica Wiejska w Babie, 07-436 Baba 56
- Baba, Dawia, Plewki, Złota Góra.
 
Gmina Myszyniec
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Zespół Szkół Powiatowych, 07-430 Myszyniec ul. Dzieci Polskich 5
- Zawodzie. Miasto Myszyniec - ulice: Władysława Reymonta, Św. Franciszka, Przemysłowa, Słoneczna, Łączności, 23 Stycznia, Kazimierza Stefanowicza, Wincentego Witosa, Ogrodowa, Prosta, Stacha Konwy, Kolejowa, Miodowa, Kadzidlańska, Targowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Pszczela, Piaskowa.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Przedszkole Samorządowe, 07-430 Myszyniec ul. Dzieci Polskich 1
- Miasto Myszyniec – ulice: Sportowa, Dzieci Polskich, Plac Wolności, Henryka Sienkiewicza, Modra, Nadrzeczna, Dr. Stanisława Pawłowskiego, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Mazurska, Zygmunta Padlewskiego, Adama Chętnika, Kurpiowska, Pl. Konstantego Rynarzewskiego, Zawiszy Czarnego, Most Kopański, Świerkowa, Lipowa, Macieja Kikuły, Modrzewiowa, Dębowa, Sosnowa, Poległych, Jagodowa, Obwodowa, Akacjowa, Brata Zeno, Bursztynowa, Rubinowa, Tęczowa, Wesoła, Bartna, Baśniowa, Perłowa, Gen. Józefa Bema, Leśna, Cicha, Browary, Kasztanowa, Bukowa, Krótka.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Budynek po Szkole Podstawowej, 07-430 Myszyniec Stary 105
- Sołectwa: Myszyniec Stary.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa, 07-430 Pełty 37
- Sołectwa: Pełty, Myszyniec - Koryta.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Środowiskowy Dom Samopomocy, 07-430 Białusny Lasek 19
- Sołectwa: Białusny Lasek, Świdwiborek.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Publiczna Szkoła Podstawowa, 07-430 Wydmusy 117A
- Sołectwa: Drężek, Wydmusy.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Publiczna Szkoła Podstawowa, 07-430 Wykrot 21A
- Sołectwa: Gadomskie, Wykrot.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8. Publiczna Szkoła Podstawowa, 07-430 Wolkowe 1
- Sołectwa: Wolkowe I, Wolkowe II.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9. Publiczna Szkoła Podstawowa, 34 Olszyny
- Sołectwo: Olszyny.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10. Budynek po Szkole Podstawowej, 07-430 Cięćk 45
- Sołectwo: Cięćk.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11. Świetlica Wiejska, 07-430 Niedźwiedź 2
- Sołectwo: Niedźwiedź.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12. Publiczna Szkoła Podstawowa, 07-430 Krysiaki 29
- Sołectwo: Krysiaki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13. Szkoła Podstawowa, 31 Zdunek
- Sołectwa: Charciabałda, Zdunek.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14. Publiczna Szkoła Podstawowa, 07-430 Zalesie 36A
- Sołectwo: Zalesie.
 
Gmina Olszewo-Borki
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach, 07-415 Olszewo-Borki ul. Broniewskiego 17
- Sołectwa: Olszewo-Borki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach, 07-415 Olszewo-Borki ul. Dojazdowa 14A
- Sołectwa: Grabowo, Kordowo, Nożewo, Kruki, Drężewo, Nakły, Stepna Stara, Stepna Michałki, Żebry Ostrowy.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Szkoła Podstawowa z Przedszkolem, 07-415 Nowa Wieś ul. Szkolna 1 (
- Sołectwa: Nowa Wieś, Działyń, Grabnik, Skrzypek, Żebry-Chudek, Żebry-Wierzchlas, Zabiele Wielkie, Zabiele-Piliki, Rżaniec.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa w Przystani, 07-416 Przystań 33
- Sołectwa: Białobrzeg Dalszy, Chojniki, Przystań, Wyszel.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Szkoła Podstawowa w Grabówku, 07-415 Grabówek 20
- Sołectwa: Grabówek, Mostowo, Mostówek, Rataje.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Antoniach, 07-410 Antonie ul. Szkolna 6
- Sołectwa: Antonie, Zabrodzie, Białobrzeg Bliższy, Łazy, Siarki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrołęce, 07-415 Dobrołęka 29
- Sołectwa: Dobrołęka, Żerań Mały, Żerań Duży, Żebry-Żabin, Żebry-Stara Wieś, Żebry-Perosy, Żebry-Sławki.
 
Gmina Rzekuń
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Remiza OSP w Rzekuniu, 07-411 Rzekuń ul. Kościuszki 44
- Rzekuń.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego w Rzekuniu, 07-411 Rzekuń ul. Szkolna 1
- Sołectwa: Czarnowiec, Tobolice, Daniszewo, Drwęcz, Susk Nowy, Ławy, Goworki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Borawem, 07-411 Borawe 107
- Sołectwo Borawe.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie, 6a 07-410 Dzbenin 6a
- Sołectwa: Dzbenin, Kamianka, Korczaki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Szkoła Podstawowa w Ołdakach, 8a Ołdaki
- Sołectwa: Zabiele, Susk Stary, Rozwory, Przytuły Nowe, Ołdaki, Przytuły Stare, Teodorowo, Nowa Wieś Wschodnia.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Pęksy w Laskowcu, 07-401 Laskowiec ul. Długa 90
- Sołectwo: Laskowiec.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7. Zakład Karny w Przytułach Starych, 07-411 Przytuły Stare 13A
- Zakład Karny w Przytułach Starych.
 
Gmina Troszyn
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1. Szkoła Podstawowa w Troszynie, ul. Szkolna 4 Troszyn
- Janochy, Zamość, Borowce, Janki Stare-Rabędy (Janki Stare, Rabędy), Zapieczne, Repki, Rostki (Rostki, Chrzczony), Wysocarz, Choromany, Grucele, Sawały.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2. Szkoła Filialna w Łątczynie, 07-405 Łątczyn 69A
- Łątczyn.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3. Świetlica Wiejska w Milewie Wielkim, 07-405 Milewo Wielkie 15
- Milewo-Łosie, Milewo-Tosie, Milewo Wielkie, Żmijewek (Żmijewek-Mans, Żmijewek Włościański, Żmijewo-Zagroby), Chrostowo, Mieczki-Abramy, Mieczki-Poziemaki.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4. Szkoła Podstawowa w Kleczkowie, 07-405 Kleczkowo ul. Bielawska 2
- Kleczkowo, Mieczki-Ziemaki, Zawady, Kamionowo (Aleksandrowo, Kamionowo), Radgoszcz, Żyźniewo, Budne, Oojcewo, Siemiątkowo, Trzaski.
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5. Świetlica Wiejska w Opęchowie, 07-405 Opęchowo ul. Adama Mickiewicza 5
- Dąbek, Opęchowo, Dzbenin (Dzbenin, Puchały), Kurpie Szlacheckie (Kurpie Dworskie, Kurpie Szlacheckie).
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6. Centrum Kultury w Troszynie, 07-405 Troszyn ul. Szkolna 6
- Troszyn: 4 Września, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Zacisze, Jaśminowa, Jodłowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Malinowa, Ogrodowa, Polna, Słoneczna, Sosonowa, Bursztynowa, Diamentowa, Gajowa, Kmicica, Kwiatowa, Miła, Piękna, Pogodna, Przemysłowa, Szafirowa, Szkolna, Wesoła, Władysława Broniewskiego.
 
 
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:15 21-10-2018,   50%
Zdjęcie przedstawia dłoń z brudnymi paznokciami... Fotograf potrzebuje poczucia estetyki
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:02 21-10-2018,   0%
BO TO FOTOGRAF, KTÓRY W  KAMPANII GRABOWSKIEGO PRZYZWYCZAIŁ SIĘ jego FOTOGRAFOWAĆ.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:15 21-10-2018,   50%
Zdjęcie przedstawia dłoń z brudnymi paznokciami... Fotograf potrzebuje poczucia estetyki
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również