2018-04-16T20:42:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Polska,

Wygodny kredyt samochodowy – kalkulator pomoże ci ustalić wysokość raty!

REKLAMA
0
0

Marzy ci się nowy samochód i optymalny kredyt samochodowy? Kalkulator pomoże ci ustalić indywidualną wysokość miesięcznego zobowiązania. Dodatkowo, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak obniżyć miesięczne raty za samochód, sprawdź, na czym polega kredyt w nowoczesnym modelu finansowania z rynkową wartością końcową!

Nowoczesny kredyt samochodowy – kalkulator pomaga ustalić szczegóły

Volkswagen Financial Services oferuje nowoczesne kredyty samochodowe dla marek aut Grupy Volkswagen. Dodatkowo jeszcze przed rozmową ze specjalistą możesz skorzystać z kalkulatora kredytowego i sprawdzić, jaki będzie twój optymalny kredyt samochodowy. Kalkulator to naprawdę pomocne narzędzie! Volkswagen Financial Services oferuje kredyt z rynkową wartością końcową, co sprawia, że nie spłacasz pełnej wartości pojazdu, a płacisz jedynie za przewidywaną utratę wartości samochodu w okresie kredytowania. Pozwoli ci to znacznie obniżyć raty, a ich finalną wysokość możesz ustalić sam za pomocą odpowiednich parametrów kredytu.

Rata miesięczna w wysokości 1% wartości samochodu

I tak np. miesięczna rata może wynieść zaledwie 1 proc. wartości pojazdu. Na przykład nowy Volkswagen Polo w wersji podstawowej kosztuje 44 490 zł. Wysokość miesięcznej raty za ten pojazd to 445 zł. Wystarczy zaciągnąć kredyt na 48 miesięcy, wpłacić – jako wkład własny – 20 proc. wartości pojazdu i podczas podpisywania umowy zdecydować się na limit przebiegu w wysokości 20 tys. km. Te dane można sprawdzić w kalkulatorach kredytu, dostępnych na stronach internetowych każdej z marek.

Dopasowany kredyt samochodowy? Kalkulator obliczy opcję bez wpłaty własnej!

Klient decyduje o wysokości miesięcznej raty w kredycie EasyDrive oferowanym przez Volkswagen Financial Services, zatem podana powyżej wartość to nie jedyna możliwość. Można bowiem np. zrezygnować całkowicie z wkładu własnego. Przy założeniu, że dwa pozostałe wskaźniki pozostają bez zmian (kredyt na 48 miesięcy i limit przebiegu 20 tys. km), miesięczna rata za nowego Volkswagena Polo wzrośnie do 700 zł.

Najniższa możliwa rata

Progiem dla wysokości rat, poniżej którego nie da się zejść, jest kwota 375 zł. Aby taką ratę płacić co miesiąc za nowego Volkswagena Polo, należy zaciągnąć kredyt EasyDrive na 48 miesięcy, wpłacić 30 proc. wartości auta i określić limit przebiegu na 20 tys. km rocznie.

Co po spłaceniu kredytu?

Po zakończeniu spłacania kredytu EasyDrive klient ma trzy możliwości: pozostałą wartość auta spłacić jednorazowo, spłacić wartość auta w ratach posiłkując się innym kredytem albo oddać samochód. Przy wyborze ostatniej opcji najlepiej od razu zastanowić się nad kolejnym kredytem na nowego Volkswagena, aby dalej cieszyć się z użytkowania nowego auta na gwarancji.