2017-09-06T15:19:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 2 0%
Powiat ostrołecki,

Wypadek między Dylewem a Kadzidłem [NOWE FAKTY]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
0
2
0
Do niebezpiecznego wypadku z udziałem trzech aut doszło dziś na dk-53 między Dylewem a Kadzidłem. W zdarzeniu uczestniczył m.in. pojazd służący do przewozu bydła. Są poszkodowani.

Do wypadku doszło we wczesnych godzinach popołudniowych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy auta, w tym także ciężarówka z naczepą służąca do przewozu bydła. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni udzielili niezbędnej pomocy osobom poszkodowanym. Przynajmniej jedna z osób wymagała hospitalizacji.

Po wypadku droga krajowa nr 53 relacji Ostrołęka – Olsztyn na odcinku między Dylewem a Kadzidłem była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policję objazdami.

AKTUALIZACJA:

W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe – seat i opel oraz ciężarówka marki scania.

- Według wstępnych ustaleń wykonujących na miejscu czynności policjantów, to kierująca oplem 22-letnia kobieta była sprawczynią kolizji. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego nie zachowała bezpiecznego odstępu od jadącego przed nią seata, którego kierowca zatrzymał się przed skrętem z drogi głównej. Mężczyzna skręcał w lewo i przepuszczał w tym celu kierowcę ciężarówki marki scania przewożącego bydło. Kierująca oplem chcąc uniknąć zderzenia zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w bok ciężarówki a następnie w seata. Ostatecznie jej auto zatrzymało się na boku. Z rozbitej ciężarówki wyciekło na jezdnię paliwo – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do szpitala przewieziona została kierująca oplem. Obrażenia jakich doznała okazały się powierzchowne i po wykonanych badaniach została zwolniona do domu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również