2018-01-01T19:32:27+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Wypadek na DK-60 w Kaszewcu. Droga między Ostrowią Mazowiecką a Różanem zablokowana [FOTO]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
1
0
Do poważnego wypadku z udziałem ciężarówki i auta osobowego doszło w poniedziałek, 1 stycznia  około godziny 14:00 w pobliżu miejscowości Kaszewiec na drodze krajowej nr 60. Droga Różan Ostrów Mazowiecka jest całkowicie zablokowana.

W wypadku uczestniczyła ciężarowa scania z cysterną oraz osobowy opel. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący oplem astrą 35-letni mieszkaniec województwa podlaskiego jadący w stronę Różana na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jadący z przeciwnego kierunku kierowca scanii z naczepą chcąc uniknąć zderzenia zjechał to przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. Kilkadziesiąt metrów dalej do rowu wpadła także osobówka.

- Kierowca ciężarówki uwięziony został we wraku pojazdu. Prowadzący akcję ratunkową strażacy pomagali mu wydostać się z auta. Nie wiadomo jeszcze, czy pomiędzy autami doszło do zderzenia. Dokładne okoliczności wypadku ustalają funkcjonariusze policji. Droga między Różanem a Ostrowią Mazowiecką jest zablokowana – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.