2017-12-16T10:05:44+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Wypadek na Ostrowskiej. Dwie osoby poszkodowane, rozbite trzy „osobówki”

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W piątkowe popołudnie na ulicy Ostrowskiej w Ostrołęce doszło do wypadku z udziałem trzech aut osobowych. W wyniku zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek, 15 grudnia około godziny 15:30 na ulicy Ostrowskiej w rejonie osiedla Wypychy. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierująca peugeotem jadąc od strony centrum miasta w kierunku osiedla Stacja, nie zachowała bezpiecznego odstępu od jadącą przed nim toyotą i uderzyła w tył japońskiego auta, które z kolei z impetem wpadło na mercedesa.

- W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierowca toyoty oraz kierująca peugeotem. Oboje zostali przewiezieni do szpitala – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Szczęśliwie obrażenia jakich doznali uczestnicy zdarzenia okazały się niegroźne, dlatego też zarówno kobieta jak i mężczyzna po udzieleniu pomocy zostali wypisani do domów. Na sprawczynię – kierującą peugeotem nałożono mandat w wysokości 220 złotych, a do jej konta kierowcy przypisano 6 punktów karnych.

Po wypadku w akcji ratunkowej uczestniczył jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.