2017-01-22T19:28:52+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 50%
Powiat ostrołecki,

Wypadek pod Czerwinem. Zawinił młody kierowca w sportowym aucie

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
1
1
1
Dziś po południu w pobliżu miejscowości Grodzisk pod Czerwinem ponownie doszło do niebezpiecznego wypadku. Młody kierowca w sportowym mercedesie roztrzaskał się o drzewa. On i jadąca z nim nastoletnia pasażerka trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę, 22 stycznia około godziny 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 627 na odcinku między Ostrołęką a Czerwinem. W miejscu tym niejednokrotnie już dochodziło do niemalże identycznych zdarzeń – po wyjściu z ostrego łuku kierowcy tracili panowanie nad pojazdem doprowadzając do zderzenia z innym kierującym lub wpadając do rowu.

Tym razem zbyt szybka jazda na tym ciasnym wirażu zgubiła młodego, 19-letniego kierowcę sportowego mercedesa. Mężczyzna po wyjściu z łuku zjechał na pobocze a następnie otarł się o jedno z drzew a potem roztrzaskał się o kolejne. W wyniku wypadku 19-latek i jego nastoletnia pasażerka doznali obrażeń. Oboje trafili do ostrołęckiego szpitala.

- Kierujący mercedesem 19-letni mężczyzna był trzeźwy. Obecnie prowadzimy czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~x , 02:05 23-01-2017,   -
Dobrze,ze gnoj nie zabil dziewczyny..Prawko powinna policja zatrzymac na 10 lat az zmadrzeje srel...
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~x , 02:05 23-01-2017,   -
Dobrze,ze gnoj nie zabil dziewczyny..Prawko powinna policja zatrzymac na 10 lat az zmadrzeje srel...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również