2018-02-19T14:29:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek pod Kadzidłem. Trzy osoby w tym 10-letnie dziecko trafiły do szpitala

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
1
W niedzielę 18 lutego w miejscowości Sul między Kadzidłem a Łysymi doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowane zostały trzy osoby. Wśród rannych było 10 letnie dziecko.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 17:00 w miejscowości Sul. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe: audi oraz peugeot. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierowca audi, 26-letni mieszkaniec powiatu jadąc od Łysych w kierunku Kadzidła na jednym z zakrętów stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia w kierującym peugeotem.

W audi podróżowały łącznie trzy osoby, w peugeocie oprócz kierowcy jechała także pasażerka oraz 10 letnie dziecko. W wyniku wypadku dwoje pasażerów audi oraz dziecko z peugeota odniosło obrażenia. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala, skąd po wykonanych badaniach zostali wypisani.

- Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Nałożono na niego mandat w wysokości 500 złotych oraz 6 punktów karnych – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażackie: JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Kadzidło.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Grzegorz, 22:00 19-02-2018,   -
Interpunkcja w tytule to istny horror.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Grzegorz, 22:00 19-02-2018,   -
Interpunkcja w tytule to istny horror.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również