2017-10-10T09:13:43+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek pod Wykrotem. Pijany sprawca trafił do aresztu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Myszyniec
0
0
0
Ponad 2,1 promila wydmuchał w alkomat sprawca wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Drężek. Do szpitala trafił poszkodowany pasażer. On również był pijany.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 9 października około godziny 19:00 na drodze wiodącej z Myszyńca do Wykrotu w miejscowości Drężek.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki vw 22-letni mieszkaniec powiatu na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo i dachował. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie około 2,1 promila. 22-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu także prawo jazdy. Czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności w jakich doszło do wypadku prowadzili na miejscu funkcjonariusze policji – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W wyniku wypadku obrażeń doznał 19-letni pasażer. Został on przewieziony do szpitala. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna także był pijany. Badanie alkomatem wykazało około 1,2 promila.

Do zabezpieczenia miejsca wypadku oraz usuwanie jego skutków zadysponowano trzy zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka, OSP Myszyniec i OSP Wydmusy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również