2017-12-22T09:24:53+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek szkolnego autobusu pod Ostrołęką. 4 osoby ranne, w tym dwoje dzieci

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
0
0
0
W miejscowości Dzwonek (gmina Czerwin) doszło wczoraj do wypadku z udziałem szkolnego autobusu. W wyniku czołowego zderzenia poszkodowane zostały cztery osoby w tym dwoje dzieci.

Do wypadku doszło w czwartek, 21 grudnia około godziny 14:30 w miejscowości Dzwonek. Autobusem szkolnym wracało z zajęć około 55 uczniów. W pewnym momencie na jednym z zakrętów w autobus czołowo uderzył osobowy ford. Za kierownicą „osobówki” siedział około 45-letni obywatel Francji.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący fordem jadąc od miejscowości Suchcice w kierunku Grodziska, stracił panowanie nad autem i na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z autobusem – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W wyniku wypadku obrażeń doznał kierowca forda oraz jego pasażerka a także dwoje dzieci w wieku 12 i 14 lat podróżujące autobusem. Wszyscy zostali zabrani do szpitala.

- Od kierowcy forda pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji – dodaje aspirant Żerański.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również