2018-04-23T13:56:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Cierpiętach. Sprawcą pijany motocyklista [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
3,5 promila i skuter – takie połączenie to pewny wypadek. Taki scenariusz sprawdził się wczoraj w Cierpiętach pod Baranowem. 31-latek kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 kwietnia około godziny 12:30 na lokalnej drodze w miejscowości Cierpięta pod Baranowem. Według wstępnych policyjnych ustaleń, 31-letni mężczyzna jadąc od strony miejscowości Orzoł w kierunku Cierpięt, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się uderzając głową o asfalt. Mężczyzna na chwilę stracił przytomność.

- Został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala. Dalsze czynności podjęte przez policjantów szybko zweryfikowały wstępną przyczynę tego zdarzenia. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 3,5 promila alkoholu, jednak to nie wszystko. Sprawdzenie jego osoby w policyjnej bazie danych wykazało, że w ogóle nie posiada obowiązkowych uprawnień do kierowania tego rodzaju pojazdami – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku policji w Baranowie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.