2018-09-01T14:50:05+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Golance. Jedna osoba trafiła do szpitala

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W piątek po południu w miejscowości Golanka doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego poszkodowana została kierująca hyundaiem 37-letnia kobieta. W jej auto uderzył kierowca audi, który wyprzedzał kolumnę pojazdów. Dodatkowo hyundai po zderzeniu z audi wpadł na betonowe ogrodzenie.

Do wypadku doszło lokalnej drodze między Kadzidłem a Łysymi w miejscowości Golanka. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca audi – 21-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc w stronę Łysych rozpoczął manewr wyprzedzania kilku aut jadących przed nim. W tym samym czasie znajdująca się na początku kierująca hyundaiem zaczęła skręcać w lewo. Kierujący audi nie zdążył wyhamować i uderzył w audi, które następnie wpadło na betonowe ogrodzenie prywatnej posesji.

- Kierująca hyundaiem 37-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policyjne śledztwo wyjaśni m.in. kto ponosi odpowiedzialność za wypadek. W zabezpieczeniu miejsca w którym doszło do zdarzenia uczestniczyli strażacy ochotnicy z Kadzidła.

Więcej o: Golanka, wypadek, policja

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.