2017-11-03T16:39:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Gosterach. Droga nr 677 całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

REKLAMA
fot. mylomza.pl
REKLAMA
0
0
0
Po wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i osobówki w miejscowości Gostery, całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 677. Policja wyznaczyła objazdy.

Do wypadku doszło w godzinach przedpołudniowych w okolicach miejscowości Gostery na drodze wojewódzkiej nr 677 relacji Ostrów Mazowiecka Łomża. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, w zdarzeniu uczestniczyły dwa auta ciężarowe i „osobówka”. Co najmniej dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala.

Obecnie DW nr 677 jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi.

AKTUALIZACJA:

W zdarzeniu uczestniczyły łącznie trzy auta – dwie ciężarówki i osobowy opel. W wyniku wypadku poszkodowany został kierowca osobówki oraz jego pasażerka.

- Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący oplem 65-letni mieszkaniec Wołomina, podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarową scanią, za kierownicą której siedział 60-letni mieszkaniec Radomia. Kierowca scanii chcąc uniknąć zderzenia z osobówką skręcił w lewo i zderzył się z kierującym volvo obywatelem Litwy – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Obrażenia osób podróżujących oplem szczęśliwie nie okazały się zbyt poważne i najprawdopodobniej jeszcze dziś opuszczą oni szpital. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności wypadku pracowali policjanci z Ostrołęki, którzy także zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem i przygotowali objazdy.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA PORTALU www.mylomza.pl

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.