2017-10-24T16:09:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Wypadek w Kleszewie. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
0
0
0
Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 61. Tym razem dwie osoby zostały ranne w zderzeniu aut w Kleszewie. Droga między Różanem a Pułtuskiem jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło po godzinie 15:00 na drodze krajowej nr 61 między Różanem a Pułtuskiem. W miejscowości Kleszewo skoda zderzyła się z citroenem. W wyniku wypadku dwie osoby doznały obrażeń i trafiły do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierująca skodą około 40-letnia kobieta włączając się do ruchu z zatoczki autobusowej wjechała wprost pod koła rozpędzonego citroena, którego kierowca, 36-letni mężczyzna, nie miał najmniejszych szans na uniknięcie zderzenia.

- W wyniku wypadku poszkodowani zostali pasażerowie obu aut. Z obrażeniami ciała zostali oni przewiezieni do szpitala. Ruch na DK-61 jest zablokowany i odbywa się wyznaczonymi objazdami przez miejscowości Maków Mazowiecki i Przemiarowo. Na miejscu trwają obecnie czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia – powiedziała nam sierż sztab. Milena Kopczyńska, rzecznik prasowy pułtuskiej policji.

Aktualizacja: Droga jest już przejezdna.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również