2018-07-17T10:47:46+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Łęgu Przedmiejskim. Nie wiadomo, kto prowadził

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
W poniedziałek, 16 lipca w Łęgu Przedmiejskim doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mazdą stracił panowanie nad autem, uderzył w ogrodzenie posesji a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pijani. Policja ustala obecnie kto prowadził.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 21:00 w Łęgu Przedmiejskim (gmina Lelis). Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący mazdą na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w ogrodzenie posesji a następnie wrócił ponownie na jezdnię i po przejechaniu kilku metrów wpadł do przydrożnego rowu.

- Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy marki mazda skierowany przodem w kierunku rowu. Przy aucie stało dwóch mężczyzn w wieku 27 lat i 49 lat. Po chwili dołączył do nich jeszcze 26-latek. Od wszystkich mężczyzn wyczuwalna była woń alkoholu. Żaden z nich nie chciał przyznać się do prowadzenia auta. W związku z tym dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie, który z zatrzymanych mężczyzn siedział za kierownicą mazdy w chwili wypadku. Policyjny technik wykonał dokumentację zdarzenia, zabezpieczył szereg śladów. W związku z podejrzeniem kierowania autem pod wpływem alkoholu obu mężczyznom zatrzymano prawa jazdy – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Badanie alkomatem wykazało, że najbardziej pijany był 49 letni mężczyzna (2 promile). Młodsi panowie mieli odpowiednio - 1 promil (27 latek) i 1,5 promila (26 latek). Jak udało nam się dowiedzieć, młodszy z mężczyzn zasłabł w areszcie i został przewieziony do szpitala.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również