2018-03-12T21:15:40+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Łysych. Kierująca bmw i pięcioletnie dziecko trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Łyse
REKLAMA
1
0
0
Wczoraj wieczorem w Łysych doszło do niebezpiecznego wypadku. W wyniku zderzenia volvo i bmw jedno z aut wpadło na ogrodzenie prywatnej posesji i uderzyło w budynek. Dwie osoby podróżujące – 25-letnia kierująca i 5 letnie dziecko – trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, 10 marca kilka minut po godzinie 18:00 na skrzyżowaniu ulic Ostrołęckiej i Chętnika w Łysych. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, kierująca volvo 30-letnia kobieta, mieszkanka województwa podlaskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej bmw i doprowadziła do zderzenia.

- Po zderzeniu z volvo bmw wpadło na ogrodzenie prywatnej posesji a następnie uderzyło w budynek. W wyniku wypadku obrażeń doznały dwie osoby podróżujące bmw – kierująca autem 25-letnia kobieta i jej 5-letnie dziecko – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział brał zastęp OSP Łyse.

Więcej o: Łyse, wypadek, policja

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.