2017-03-07T18:49:23+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Region,

Wypadek w Makowie Mazowieckim. Sprawca miał „prawko” zaledwie od dwóch miesięcy [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP w Makowie Mazowieckim
REKLAMA
0
1
0
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na głównym skrzyżowaniu w Makowie Mazowieckim. Sprawca, 18-latek, zaledwie dwa miesiące wcześniej otrzymał prawo jazdy.

Do wypadku doszło w miniony piątek, 3 marca około godziny 17:30 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Przasnyską w Makowie Mazowieckim. Według wstępnych ustaleń kierujący fordem mieszkaniec powiatu makowskiego na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Przasnyskiej wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka audi, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

- Kierujący audi i pasażerka forda doznali obrażeń ciała, które na szczęście okazały się niegroźne. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia 18 – letni mężczyzna posiadał prawo jazdy od 2 miesięcy. Odpowie on za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym za co grozi kara grzywny, 6 punktów karnych oraz zatrzymanie prawa jazdy na okres 3 miesięcy – poinformowała nas st. sierż. Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również