2018-08-01T11:11:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Myszyńcu. Ranna pasażerka, kierowcy... nie było [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Myszyniec
0
0
0
Dziś w nocy przy ul. Sienkiewicza w Myszyńcu doszło do wypadku z udziałem motocykla. Ranna została pasażerka jednośladu, z kolei kierowcy nie udało się zastać na miejscu.

- 1 sierpnia dziewiętnaście minut po północy zostaliśmy zadysponowani do wypadku motocyklowego przy kościele w Myszyńcu. Po przybyciu na miejsce..... nie zastaliśmy ani osób poszkodowanych ani samego motocykla. Widać było jednak wyraźne ślady zdarzenia. Po chwili na miejsce wypadku z widocznymi obrażeniami powróciła pasażerka motocykla, którą zajęła się załoga karetki pogotowia. Niestety kierowcy jednośladu nie udało się odnaleźć. Zadysponowano jeden zastęp OSP Myszyniec GBA 2,5/16 MAN oraz jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka z posterunku w Wydmusach - czytamy w komunikacie OSP Myszyniec.

O oficjalne stanowisko w tej sprawie zwróciliśmy się także do asp. Tomasza Żerańskiego z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- Kierujący motocyklem marki honda jechał od strony Rozóg w kierunku Kadzidła. Na łuku drogi w okolicach kościoła stracił on panowanie nad motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w krawężnik i wywrócił się. Kierowca zbiegł, pozostawiając na miejscu pasażerkę, którą była 33-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Trwają poszukiwania motocyklisty, ustaliliśmy już tożsamość właściciela pojazdu - wyjaśnia asp. Żerański.
fot. OSP Myszyniec

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również