2018-10-08T10:28:44+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Myszyńcu Starym. Do szpitala trafiły trzy młode osoby [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Myszyniec
1
0
0
Trzy osoby odniosły obrażenia na skutek wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem na DK-53 w miejscowości Myszyniec Stary. Sprawcą okazał się 18-letni kierowca osobówki. Po wypadku „krajówka” była zablokowana przez kilka godzin.

Informację o wypadku dyżurny ostrołęckiej komendy odebrał o godzinie 21:30. Według osoby zgłaszającej w zderzeniu brał udział osobowy ford i ciągnik siodłowy daf z naczepą. W zgłoszeniu podano również, że w fordzie znajdują się osoby zakleszczone. Dlatego na miejsce natychmiast dyżurny skierował służby ratunkowe, policjantów z pobliskiego Komisariatu Policji oraz ostrołęckiej drogówki.

- Według wstępnych ustaleń kierujący fordem 18 - letni mieszkaniec naszego powiatu dojeżdżając do drogi krajowej K-53 nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą główną ciągnikowi siodłowemu marki daf wraz z naczepą, którym kierował 40 – letni mieszkaniec województwa podlaskiego – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W fordzie oprócz kierowcy podróżowały jeszcze dwie nastolatki w wieku 15 i 16 lat oraz 18 - latek, wszyscy to mieszkańcy naszego powiatu. Zostali oni z poważnymi obrażeniami ciała zabrani do szpitala. Kierowcy obydwóch aut byli trzeźwi.

- Policjanci do późnych godzin nocnych pracowali na miejscu tego wypadku, aby jak najdokładniej wyjaśnić jego cały przebieg, m.in. przesłuchiwali świadków, wykonali zdjęcia, szkice, a także oględziny samego miejsca wypadku, jak i pojazdów biorących w nim udział – dodaje asp. Żerański.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również