2017-08-06T10:47:03+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Nożewie pod Ostrołęką

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Rozbite trzy auta, zablokowana droga krajowa nr 61 relacji Warszawa Augustów i 500 złotowy mandat dla sprawcy – to efekt wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Nożewo pod Ostrołęką.

Do wypadku doszło około godziny 14:00 w miejscowości Nożewo koło Ostrołęki na drodze krajowej nr 61. W zdarzeniu uczestniczyły trzy auta osobowe. Jedno z nich po wpadło do przydrożnego rowu i dachowało.

- Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący nissanem 72-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z peugeotem, którym kierowała 43-letnia kobieta. Po uderzeniu peugeot wpadł na jadącą za nim skodę, która wpadła do rowu i zatrzymała się na dachu. Szczęśliwie w wyniku kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wezwani do zdarzenia ratownicy udzielili poszkodowanym pomocy na miejscu – informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

72-letni sprawca zdarzenia ukarany został mandatem w wysokości 500 złotych oraz 6 punktami karnymi. Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszej Czytelniczce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również