2017-06-05T16:04:01+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Olszewce z udziałem dwóch volkswagenów

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Dziś rano w Olszewce doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych marki volkswagen. W wyniku zderzenia pojazdów ranna została około 40-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła na stanowisko kierowania ostrołęckiej komendy około godziny 5:30. Według osoby zgłaszającej w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe. Natychmiast na miejsce skierowano policjantów oraz służby ratunkowe.

- Według wstępnych informacji kierujący vw passatem około 40 – letni mieszkaniec województwa małopolskiego jadąc od strony Przystani  na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku STOP, tym samym nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą główna vw bora, którym kierowała w podobnym wieku mieszkanka naszego powiatu - informuje mł.asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W wyniku zdarzenia kobieta została zabrana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierującemu vw passat za spowodowanie zdarzenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również