2017-12-16T17:00:01+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Pasiekach. Sprawcą, kierowca ciężarówki

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Na owianym złą sławą skrzyżowaniu w miejscowości Ponikiew Duża ponownie doszło do niebezpiecznego wypadku. Tym razem kierowca ciężarówki, który zignorował znak STOP, wjechał w „osobówkę”. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Do wypadku doszło w piątek, 15 grudnia w godzinach porannych na skrzyżowaniu drogi powiatowej z „krajówką”. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący ciężarowym manem mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc od Pasiek w kierunku Goworowa, zignorował znak STOP na skrzyżowaniu z DK-60 i wymuszając pierwszeństwo na kierującej „osobówką” doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

- Kierująca samochodem osobowym mieszkanka powiatu ostrowskiego doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawca ukarany został mandatem w wysokości 500 złotych oraz 6 punktami karnymi – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków uczestniczyły łącznie trzy zastępy strażackie z Ostrołęki, Goworowa oraz Kunina.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.