2018-07-13T10:24:46+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Wypadek w Przystałowicach, gm. Klwów. Za kierownicą pijana kobieta

REKLAMA
fot. KWP Radom
0
0
0
Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 37-letnia kierująca, która w Przystałowicach Dużych, gm. Klwów wjechała do przydrożnego rowu. Teraz kobieta odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i straci prawo jazdy. Grozi jej kara do 2 lat więzienia.

Wczoraj dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu dróg W727 i 729 do rowu wjechał opel, a kierująca pojazdem może być pod wpływem alkoholu. Jak ustalili policjanci, pojazdem kierowała 37-letnia mieszkanka gminy Klwów, która podróżowała z dorosłym pasażerem. Jak się okazało, kierująca pojazdem nie zachowała należytej ostrożności podczas wyjazdu ze skrzyżowania, w wyniku czego wjechała do rowu. Obrażeń ciała doznał pasażer pojazdu, który został przewieziony do szpitala. Gdy policjanci zbadali jej stan trzeźwości, wyszło na jaw, że jest nietrzeźwa. W organizmie miała ponad 3 promile alkoholu, od razu straciła prawo jazdy.

Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również