2018-12-18T12:14:18+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Serafinie

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W poniedziałek, 17 grudnia w Serafinie doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego poszkodowany został kierowca toyoty. Mężczyzna trafił do szpitala a jego auto zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 18:00. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty na tablicach rejestracyjnych z Warszawy wpadł do przydrożnego rowu. W miejscu, w którym doszło do wypadku jezdnia była pokryta cienką warstwą lodu i błota pośniegowego. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków drogowych, co poskutkowało utratą panowania nad autem i w konsekwencji wypadkiem.

- Kierujący toyotą jechał sam. Był trzeźwy. Został zabrany do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Jego auto zabezpieczono na policyjnym parkingu. Za spowodowane zdarzenia mężczyzna został pouczony – poinformował nas aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W akcji ratunkowej, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Łyse.

Więcej o: Serafin, wypadek, policja

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.