2017-04-21T10:52:23+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Wypadek w Skrzypku. Poszkodowana została jedna osoba

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W czwartkowe popołudnie w miejscowości Skrzypek (gmina Olszewo-Borki) doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowana została jedna osoba. Winę za zdarzenie ponosi kierujący rolniczym ciągnikiem, który skręcając w lewo zderzył się z wyprzedzającym go kierowcą skody.

Do wypadku doszło w czwartek, 20 kwietnia około godziny 15:30 w miejscowości Skrzypek (gmina Olszewo-Borki). Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący ciągnikiem rolniczym około 60-letni mężczyzna skręcając w lewo z drogi głównej nie upewnił się, czy manewr ten może wykonać a był już wtedy wyprzedzany przez kierującego skodą 50-latka.

- W wyniku zderzenia obrażeń doznał pasażer ciągnika. Obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karny, natomiast za przewożenie w pojeździe większej liczby osób niż było to przewidziane w dowodzie rejestracyjnym, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy – powiedział nam mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usuwaniu skutków kolizji uczestniczyło łącznie pięć zastępów strażackich: 2 zastępy JRG Ostrołęka i Maków Mazowiecka oraz zastępy OSP Nowa Wieś , OSP Sypniewo , OSP Gąsewo.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również